Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1567349
10048
295
Borsos Miklós (1906-1990): Ikarusz. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, 20×29 cm. 1533050
10049
295
Bosznai jelzéssel: Tóparton, olaj, farost, keretben, 19×24 cm
1556299
10050
295
24000
Bölcskey Ferenc (1897-?): Balatonberény. Gouache, papír, jelzett, üvegezett keretben, 42×55 cm
1534825
10051
295
Bölcskey Ferenc (1897-?):Balatonberény. Gouache, papír, jelzett, keretben, 40×50 cm
1566280
10052
295
Bölcskey Ferenc (1897-?): Velence. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×42 cm
1538865
10053
295
Börtsök jelzéssel: Pipacs mező. Olaj, karton, keretben, 27×33 cm 1556504
10054
295
Conrad Gyula (1877-1959): Hazatérés, rézkarc, papír, jelzett, 23×30,5 cm
1569943
10055
295
Czigány jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, vászon, 40×50 cm 1569552
10056
295
Czirják jelzéssel: Lány a hordó mellett. Szén, papír, 28×18 cm 1555165
10057
295
Csavlek András (1942- ): Eső után, színes linó, papír, jlezett, 19,5×33 cm 1569542
10058
295
Csernik Attila (1941-): Bosnia. Szitanyomat, papír, jelzett, 48×31 cm
1540395
10059
295
Csillag József (1894-1977): A csárdában. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF