Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 449

Borsos Miklós (1906-1990): Ikarusz. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, 20×29 cm.
10048.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bosznai jelzéssel: Tóparton, olaj, farost, keretben, 19×24 cm
10049.

Rufpreis:
800 HUF

Bölcskey Ferenc (1897-?): Balatonberény. Gouache, papír, jelzett, üvegezett keretben, 42×55 cm
10050.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Bölcskey Ferenc (1897-?):Balatonberény. Gouache, papír, jelzett, keretben, 40×50 cm
10051.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Bölcskey Ferenc (1897-?): Velence. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×42 cm
10052.

Rufpreis:
12 000 HUF

Börtsök jelzéssel: Pipacs mező. Olaj, karton, keretben, 27×33 cm
10053.

Rufpreis:
5 000 HUF

Conrad Gyula (1877-1959): Hazatérés, rézkarc, papír, jelzett, 23×30,5 cm
10054.

Rufpreis:
3 000 HUF

Czigány jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, vászon, 40×50 cm
10055.

Rufpreis:
5 000 HUF

Czirják jelzéssel: Lány a hordó mellett. Szén, papír, 28×18 cm
10056.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csavlek András (1942- ): Eső után, színes linó, papír, jlezett, 19,5×33 cm
10057.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Csernik Attila (1941-): Bosnia. Szitanyomat, papír, jelzett, 48×31 cm
10058.

Rufpreis:
8 000 HUF

Csillag József (1894-1977): A csárdában. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×28 cm
10059.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF