Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1567535
10120
295
Giergl imre és Ernő: Iskolai rajzok. 8 db, vegyes technika, jelzett, 20x13 és 30x21 cm között
1569619
10121
295
Glatz jelzéssel: Ülő asszony. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 35×23 cm
777441
10122
295
Enrico Glicenstein (1870-1942): Táncoló nő. Rézkarc, hártyapapír, jelzett, 22×17 cm /Henryk (Enrico) Glicenstein, polish sculptor who lived in Italy and the United States, etching, signed 1248423
10123
295
1555216
10124
295
Gombosné B. Éva (1957- ): Virág csendélet, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 57,5×41 cm
1503637
10125
295
1553664
10126
295
28000
Göböly József (1915-?): Erőd a tengerparton. Olaj, vászon, jelzett, 80×60 cm
1567078
10127
295
Grabowszky jelzéssel: Visegrád. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 28×43 cm 1565279
10128
295
Gruber jelzéssel: Üvegpalack vörös dugóval. Olaj, falemez, sérült, keretben, 63×31 cm
1565288
10129
295
Gulácsy jelzéssel: Hölgyek. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 40×29 cm 1572313
10130
295
Gutaházy Németh Gyula (1892-1959): Ébédelő lovak a vásáron. Olaj, karton, jelzett, keretben,19×32 cm 1570926
10131
295
Guti Ferenc (1917-?): Reflektorfények. Akvarell, papír, jelzett, 31×21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF