Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 449

10108.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gaál jelzéssel: Minta tervek  (3 db). Tempera, papír, 8×11-15×11 cm
10109.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gaál Domonkos (1940-2009): Szent István király szobra. Színes rézkarc, papír, jelzett, 39x29 cm
10110.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gacs Gábor (1930-): Földosztás. Rézkarc, papír, jelzett, 28×39 cm
10111.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gacs Gábor (1930-): Analfabéták oktatása. Rézkarc, papír, jelzett, 20×30 cm
10112.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gábor jelzéssel: Háború után. Akvarell, papír, lyukas, 27×41 cm
10113.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gábor jelzéssel: Hegedülő lány. Szén, papír, 43×31 cm
10114.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Olvasó, fametszet, papír, utólagos jelzéssel, gyűrődéssel, 23x19 cm
10115.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gera Éva (1923-1996): Üvegcsendélet, olaj, farost, jelzett, keretben, 58×33 cm
10116.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Gergely Nóra (1956- ): Kék szemű macska, vegyes technika, papír, jelzett, fa keretben, 19×14 cm
10117.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gergely Nóra (1956- ): Gombolyaggal játszó kismacska, vegyes technika, papír, jelzett, fa keretben, 20×29 cm
10118.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gergely Nóra (1956- ): Kismacska gombolyaggal, vegyes technika, papír, jelzett, fa keretben, 20×29 cm
10119.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF