Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1520675
10108
295
1543260
10109
295
Gaál jelzéssel: Minta tervek (3 db). Tempera, papír, 8×11-15×11 cm
1567447
10110
295
Gaál Domonkos (1940-2009): Szent István király szobra. Színes rézkarc, papír, jelzett, 39x29 cm 1566884
10111
295
Gacs Gábor (1930-): Földosztás. Rézkarc, papír, jelzett, 28×39 cm
1566959
10112
295
Gacs Gábor (1930-): Analfabéták oktatása. Rézkarc, papír, jelzett, 20×30 cm
1567820
10113
295
Gábor jelzéssel: Háború után. Akvarell, papír, lyukas, 27×41 cm
1540289
10114
295
Gábor jelzéssel: Hegedülő lány. Szén, papír, 43×31 cm 1568770
10115
295
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Olvasó, fametszet, papír, utólagos jelzéssel, gyűrődéssel, 23x19 cm 1555213
10116
295
26000
Gera Éva (1923-1996): Üvegcsendélet, olaj, farost, jelzett, keretben, 58×33 cm
1247829
10117
295
Gergely Nóra (1956- ): Kék szemű macska, vegyes technika, papír, jelzett, fa keretben, 19×14 cm
1247823
10118
295
Gergely Nóra (1956- ): Gombolyaggal játszó kismacska, vegyes technika, papír, jelzett, fa keretben, 20×29 cm
1247817
10119
295
Gergely Nóra (1956- ): Kismacska gombolyaggal, vegyes technika, papír, jelzett, fa keretben, 20×29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF