Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1556496
10132
295
Guzsik jelzéssel: Utca részlet. Olaj, karton, sérült, keretben, 40×60 cm
1550678
10133
295
Gyarmathy jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, karton, keretben, 60×46 cm
1501325
10134
295
Gyenes jelzéssel: Női fej. Szén, papír, üvegezett keretben, 26×20 cm
1571110
10135
295
4400
Sz. Gyenes Lajos (1890-1971): Buda Gülbaba-utca. Rézkarc, karton, jelzett, 32×38 cm 1531081
10136
295
Gyémánt jelzéssel: Kompzició. Olaj, farost, festék hibákkal 100×70 cm
1549295
10137
295
Gyémánt jelzéssel: Női formák. Olaj, vászon, 80×39 cm
939662
10138
295
Győri Zsolt (1968-): Modern csendélet. Olaj, karton, hátul jelzett (Gozo), üvegezett keretben, 15×21 cm
1567302
10139
295
Gyulai Líviusz (1937-): Gertrúd a nevelőnő (illusztráció). Linó, papír, jelzett, 33×38 cm 1569610
10140
295
Hagelstein jelzéssel: Utca részlet. Akvarell-ceruza, papír, üvegezett keretben, 23×18 cm
1567223
10141
295
Hamza jelzéssel: Udvarlás. Olaj, falemez, keretben, 33×42 cm 1569445
10142
295
Henri Helbig (?-?): Vázás csendélet 1910. Vegyes technika, papír, jelzett, foltos, 31×22 cm 1566464
10143
295
Hermann jelzéssel: Öreg fák, olaj, vászon, sérült díszes fa keretben, 16,5×22,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF