Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 449

Guzsik jelzéssel: Utca részlet. Olaj, karton, sérült, keretben, 40×60 cm
10132.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gyarmathy jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, karton, keretben, 60×46 cm
10133.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gyenes jelzéssel: Női fej. Szén, papír, üvegezett keretben, 26×20 cm
10134.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sz. Gyenes Lajos (1890-1971): Buda Gülbaba-utca. Rézkarc, karton, jelzett, 32×38 cm
10135.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Gyémánt jelzéssel: Kompzició. Olaj, farost, festék hibákkal 100×70 cm
10136.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gyémánt jelzéssel: Női formák. Olaj, vászon, 80×39 cm
10137.

Rufpreis:
4 000 HUF

Győri Zsolt (1968-): Modern csendélet. Olaj, karton, hátul jelzett (Gozo), üvegezett keretben, 15×21 cm
10138.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gyulai Líviusz (1937-): Gertrúd a nevelőnő (illusztráció). Linó, papír, jelzett, 33×38 cm
10139.

Rufpreis:
1 600 HUF
26

Hagelstein jelzéssel:  Utca részlet. Akvarell-ceruza, papír, üvegezett keretben, 23×18 cm
10140.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hamza jelzéssel: Udvarlás. Olaj, falemez, keretben, 33×42 cm
10141.

Rufpreis:
12 000 HUF
10

Henri Helbig (?-?): Vázás csendélet 1910. Vegyes technika, papír, jelzett, foltos, 31×22 cm
10142.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hermann jelzéssel: Öreg fák, olaj, vászon, sérült díszes fa keretben, 16,5×22,5 cm
10143.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF