Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1520939
10060
295
Csillag József (1894-1977): Tabán. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×17 cm 1543235
10061
295
Csók jelzéssel: Egzotikus fél akt. Olaj, vászon, sérült keretben, 56×46 cm
1502616
10062
295
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Téli borozgatás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×36 cm
1567022
10063
295
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Tüntetés. Rézkarc, papír, jelzett. 21×27 cm 1572858
10064
295
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Tihanyi komp. Rézkarc, papír, jelzett, 20,5×30,5 cm 1556427
10065
295
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Udvar. Színes rézkarc, papír, jelzett, 20,5×30,5 cm
1571823
10066
295
14000
Deák jelzéssel: Falusi utca. Tempera, karton, üvegezett keretben, 35×48 cm 1573054
10067
295
Devecska Ferenc belsőépítész, tanár által készített. aláírt bútörterv. 54x42 cm (szakadással)
1568036
10068
295
Dékány Ágoston (1948-2015): Kapcsolódások nélkül. Litográfia, papír, jelzett, 35×45 cm
1568033
10069
295
Dékány Ágoston (1948-2015): Kunyhó. Litográfia, papír, jelzett, 35×45 cm 1568034
10070
295
Dékány Ágoston (1948-2015): Ásatás. Litográfia, papír, jelzett, 35×45 cm
1534445
10071
295
Dévényi János (1956-): Körsor. Akril, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30×40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF