Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 449

Csillag József (1894-1977): Tabán. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×17 cm
10060.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Csók jelzéssel: Egzotikus fél akt. Olaj, vászon, sérült keretben, 56×46 cm
10061.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Téli borozgatás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×36 cm
10062.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Tüntetés. Rézkarc, papír, jelzett. 21×27 cm
10063.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Tihanyi komp. Rézkarc, papír, jelzett, 20,5×30,5 cm
10064.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Udvar. Színes rézkarc, papír, jelzett, 20,5×30,5 cm
10065.

Rufpreis:
3 000 HUF

Deák jelzéssel: Falusi utca. Tempera, karton, üvegezett keretben, 35×48 cm
10066.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Devecska Ferenc belsőépítész, tanár által készített. aláírt bútörterv. 54x42 cm (szakadással)
10067.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dékány Ágoston (1948-2015): Kapcsolódások nélkül. Litográfia, papír, jelzett, 35×45 cm
10068.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dékány Ágoston (1948-2015): Kunyhó. Litográfia, papír, jelzett, 35×45 cm
10069.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dékány Ágoston (1948-2015): Ásatás. Litográfia, papír, jelzett, 35×45 cm
10070.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dévényi János (1956-): Körsor. Akril, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30×40 cm
10071.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF