Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1520984
10036
295
Benkő T. Sándor (1952-): Szobanövény. Tus, papír, jelzett, 24×16 cm 1565060
10037
295
Berkes jelzéssel: Utca részlet. Olaj, vászon, 39×60 cm
1571850
10038
295
Bernáth jelzéssel: Téli falu. pasztell, papír, üvegezett keretben, 29×44 cm 1091893
10039
295
Bényi Emese (1973-): Vitorlások. Olaj, vászon, jelzett, 60×70 cm 1565361
10040
295
Biai jelzéssel: Bohócok. Vegyes technika, karton, sérült, 18×24 cm
1502647
10041
295
Binnyei András (?-): Tó parti erdő. Akvarell, papír, foltos, jelzett, 30×40 cm 1269913
10042
295
Bíró Gábor (1947): A villamos is aluszik. Pasztell, papír, 31x42 cm Üvegezett keretben.
542610
10043
295
Blahos Rudolf (1917-1986): Pesti látkép, 70/100 rézkarc, papír, jelzett, 30x40 cm 1571071
10044
295
Blaskó János (1945-): Tiszaparti fák. Akvarell, papír, jelzett, 29×45 cm 1565306
10045
295
Bokor jelzéssel: Utca részlet. Olaj, farost, keretben, 40×34 cm
1537621
10046
295
Bondor Zsuzsanna (1966-): Kompozició. Szitanyomat (próba), papír, jelzett, 27×26 cm
1567347
10047
295
Bonn jelzéssel: Töperngő nagymama. Olaj, farost, jelzett, keretben, 43×35 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF