Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1565729
10156
295
Horváth jelzéssel: Női portré. Szén, papír, üvegezett keretben, 42×28 cm 1550207
10157
295
Horváth jelzéssel: Tanilány rajz. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 50×38 cm
1566443
10158
295
Illés jelzéssel: Tanya, olaj, fa, keretben, 9,5×16,5 cm
1543163
10159
295
Illés jelzéssel: Kacsák. Olaj, papír, szakadással, üvegezett keretben, 34×45 cm
1533761
10160
295
Ilosvai jelzéssel: Házak. Tempera, papír, felcsavarva, apró szakadással, 60×40 cm
1566891
10161
295
Imre István (1918-1983): Ifjú proletárok. Rézkarc, papír, jelzett, 21×31 cm 1568517
10162
295
Imre István (1918-1983): Játék a tóban, rézkarc, karton, jelzett, sérült, 29,5×38 cm 1550812
10163
295
Imre István (1918-1983): Ablakban. Rézkarc, vetemedett karton, jelzett, keretben, 32×26 cm 1497294
10164
295
34000
Istókovits Kálmán (1898-1990): Fekvő akt. Olaj, karton, jelzett. Díszes fa keretben, 24,5×34,5 cm
1568498
10165
295
Iván Szilárd (1912-1988): Balaton, rézkarc, papír, jelzett, 30×39 cm 1569642
10166
295
Jándi jelzéssel: Templom torony. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 31×44 cm
1568101
10167
295
Jándi jelzéssel: Templom a völgyben. Olaj, vászon, 30×40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF