Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1553056
10300
295
44000
Stein János (1874-1944): Szénaboglya a távolban. Olaj, vászon (piszkos), jelzett, keretben, 16×44 cm
1567814
10301
295
Strissowszky Szilárd (1948-): Ugrás. Olaj, farost, jelzett, keretben, 33×25 cm 1566418
10302
295
Stróbl Zsófia (1866-1941): Halmay Zoltán olimpiai bajnok úszó karikatúrája, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 16,5×13 cm 1495390
10303
295
14000
1495400
10304
295
14000
1512853
10305
295
Sváby jelzéssel: Háztetők. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 29×42 cm
1547933
10306
295
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Dante. Fametszet, papír, jelzett, 52,5x40 cm 1530245
10307
295
Gy. Szabó Béla: Lovak. Fametszet, papír, jelzett, paszpartuban, 33×49 cm 1534911
10308
295
Szabó Lajos (1927-1995): Csikós. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 18×22 cm
1535768
10309
295
Szántó jelzéssel: Hiúz portré. Pasztell, papír, üvegezett kerteben, 50×29 cm
1571872
10310
295
Szántó jelzéssel: Cica. Akvarell-tus, papír, üvegezett keretben, 57×42 cm 1543124
10311
295
Szász jelzéssel: Női arc. Vegyes technika, karton, foltos, 21×17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF