Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1571957
10288
295
11000
Schätter Sebastian (?-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, 42×38 cm
1568154
10289
295
14000
Scheiber jelzéssel: Model. Olaj, falemez, 70×50 cm 1568107
10290
295
Scheiber jelzéssel: Zenészek. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 40×30 cm 1565041
10291
295
14000
Scheiber jelzéssel: Cigarettázó férfi. Olaj, farost, 45×35 cm 1543990
10292
295
Schön György (?-?): Díszes képkeret-terv, vegyes technika, papír, jelzett, 34×34 cm
1571313
10293
295
14000
Schönbereger jelzéssel: Fekvő női akt. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 45×32 cm
1555698
10294
295
Simándy József(?-?): Balaton. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 14x20 cm
1555703
10295
295
Simándy József(?-?): Tihany(1935). Akvarell, papír, üvegezett keretben, 14x20 cm
1565505
10296
295
Simon Zoltán (1950-): Pécs, Székesegyház. Színes rézkarc, papír, jelzett, 20×28 cm
1565490
10297
295
Simon Zoltán (1950-): Halászbástya. Színes rézkarc, papír, jelzett, 24×33 cm
1567802
10298
295
Somlai Vilma (1938-2007): Asztali csendélet. Linó, papír, jelzett, 38×30 cm
1567491
10299
295
Sostarics Lajos (1896-1968): Szervita tér 1945. Vegyes technika, papír, 19x14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF