Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 449

Podolini jelzéssel: Vitorlás a házaknál. Olaj, vászon, 32×42 cm
10264.

Rufpreis:
5 000 HUF

Qaga jelzéssel: Napnyugta. Olaj, farost, keretben, 35×56 cm
10265.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Radnóti R. Gyula (?-?): Házudvar. (Tibai Takáts akvarelljéről) Akvarell, papír, jelzett, 29×43 cm
10266.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Rasmussen, Jörgen Lindhardt (1941- ): Naplopó lényecske. Színes linó, papír, jelzett, 16×24 cm
10267.

Rufpreis:
4 000 HUF

Raszler Károly (1925-2005): A felszabadító vörös hadsereg. Rézkarc, karton, jelzett, 29×39 cm
10268.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rác András (1926-2013): Fények, hidegzománc, papír, jelzés nélkül (?), paszpartuban, plexizett fa keretben, 27,5×19,5 cm
10269.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Rádóczy Gyarmathy Gábor (1940-): A szabadságharc leverése, selyemre készített nyomat, üvegezett keretben 29×39 cm
10270.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

R.B. jelzéssel: Kőszeg 1958. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 23×17 cm
10271.

Rufpreis:
3 000 HUF

Regős Ágnes (?-): Kompozíció. Szita, papír, jelzett, 31×26 cm
10272.

Rufpreis:
4 000 HUF

Reich Károly (1922-1988): Lány lóval. Ofszet, karton, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 31x22 cm
10273.

Rufpreis:
4 000 HUF

Remsey Jenő (1885-1970): Zsákutca. Rézkarc, papír, jelzett, 20×29 cm
10274.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rékassy Csaba (1937-1989): Budavár III. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×48  cm
10275.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF