Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1336226
10264
295
Podolini jelzéssel: Vitorlás a házaknál. Olaj, vászon, 32×42 cm
1567483
10265
295
Qaga jelzéssel: Napnyugta. Olaj, farost, keretben, 35×56 cm
1553997
10266
295
Radnóti R. Gyula (?-?): Házudvar. (Tibai Takáts akvarelljéről) Akvarell, papír, jelzett, 29×43 cm 1569424
10267
295
Rasmussen, Jörgen Lindhardt (1941- ): Naplopó lényecske. Színes linó, papír, jelzett, 16×24 cm
1567015
10268
295
Raszler Károly (1925-2005): A felszabadító vörös hadsereg. Rézkarc, karton, jelzett, 29×39 cm
1566406
10269
295
Rác András (1926-2013): Fények, hidegzománc, papír, jelzés nélkül (?), paszpartuban, plexizett fa keretben, 27,5×19,5 cm
1568669
10270
295
Rádóczy Gyarmathy Gábor (1940-): A szabadságharc leverése, selyemre készített nyomat, üvegezett keretben 29×39 cm 1565688
10271
295
R.B. jelzéssel: Kőszeg 1958. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 23×17 cm 1340231
10272
295
Regős Ágnes (?-): Kompozíció. Szita, papír, jelzett, 31×26 cm 1568721
10273
295
Reich Károly (1922-1988): Lány lóval. Ofszet, karton, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 31x22 cm
1566042
10274
295
Remsey Jenő (1885-1970): Zsákutca. Rézkarc, papír, jelzett, 20×29 cm
1446057
10275
295
14000
Rékassy Csaba (1937-1989): Budavár III. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×48 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF