Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1566896
10240
295
Molnár Gabriella (1940-): Munka a közös gazdaságban. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm 1515666
10241
295
100000
Munkácsy Mihály (1844-1900): Ostende I-II (kétoldalas). Ceruza, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 25×34 cm
1565313
10242
295
Nagy jelzéssel: 2 db vázlat rajz, grafit, papír, 40×29 cm 1497461
10243
295
H. Nagy Katalin (?-): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50×34 cm 1534291
10244
295
Neogrády elzéssel: Domboldal fákkal. Vegyes techinka, papír, 39×49 cm
1534354
10245
295
Neogrády jelzéssel: Gondozott park. Olaj, falemez, sérült keretben, 26×45 cm
1568114
10246
295
Neogrády jelzéssel: Idili táj. Tempera, karton, 38×48 cm
1568221
10247
295
Neogrády jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon-karton, üvegezett keretben, 33×45 cm
1568097
10248
295
Novotny jelzéssel: Karácsonyi ajándékok. Olaj, karton, üvegezett keretben, 45×29 cm
1293669
10249
295
Nyergesi István (1900-1989): Házudvar. Vegyes technika, papír, jelzett, 29×42 cm
1465813
10250
295
927100
10251
295
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF