Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 449

Molnár Gabriella (1940-): Munka a közös gazdaságban. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
10240.

Rufpreis:
1 200 HUF

Munkácsy Mihály (1844-1900): Ostende I-II (kétoldalas). Ceruza, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 25×34 cm
10241.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Nagy jelzéssel: 2 db vázlat rajz, grafit, papír, 40×29 cm
10242.

Rufpreis:
2 000 HUF
13

H. Nagy Katalin (?-): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50×34 cm
10243.

Rufpreis:
5 000 HUF

Neogrády elzéssel: Domboldal fákkal. Vegyes techinka, papír, 39×49 cm
10244.

Rufpreis:
6 000 HUF

Neogrády jelzéssel: Gondozott park. Olaj, falemez,  sérült keretben, 26×45 cm
10245.

Rufpreis:
8 000 HUF

Neogrády jelzéssel: Idili táj. Tempera, karton, 38×48 cm
10246.

Rufpreis:
6 000 HUF

Neogrády jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon-karton, üvegezett keretben, 33×45 cm
10247.

Rufpreis:
8 000 HUF

Novotny jelzéssel: Karácsonyi ajándékok. Olaj, karton, üvegezett keretben, 45×29 cm
10248.

Rufpreis:
8 000 HUF

Nyergesi István (1900-1989): Házudvar. Vegyes technika, papír, jelzett, 29×42 cm
10249.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10250.

Rufpreis:
1 400 HUF

10251.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF