Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1565249
10216
295
Kunffy jelzéssel: Szoba. Olaj, karton,keretben, 30×42 cm 1553950
10217
295
24000
Kurucz D. István (1914-1996): Fürdés után (Paul Peel festménye után). Olaj, karton, jelzett, keretben, 46×34 cm
1567685
10218
295
Láng Rudolf (1904-1991): Éj a kopár hegyen. Rézkarc, papír, jelzett, 26×29 cm 1569791
10219
295
LD jelzéssel: Mária. Fametszet, papír, 23x16 cm
1569787
10220
295
LD jelzéssel: Középkori városi polgár. Fametszet, papír, 23x16 cm
1568231
10221
295
Lotz jelzéssel: Akt. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 32×21 cm 1565806
10222
295
Macskássy Izolda (1945-): Virágok. Kollázs, festett selyem, jelzett, üvegezett keretben, 53×32 cm 1555210
10223
295
8500
Maldrik Gábor (?- ): Vihar után, tűzzománc, fém, hátulján jelzett, fa keretben, 23,5×29 cm
1568149
10224
295
Marosán jelzéssel: Házudvar. Olaj, farost, 64×70 cm
1568093
10225
295
Maticska jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, farost, keretben, 29×33 cm
1567362
10226
295
Mágori Varga Béla (1897-?): Fohászkodók. Rézkarc, papír, jelzett, kis gyűrődéssel, üvegezett keretben, 14×14 cm
1550683
10227
295
MCP jelzéssel: Palota holdfényben. Olaj, farost, 50×62 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF