Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 449

Kolozsvári G. Miklós (1950-): Állatbarát. Rézkarc, papír, jelzett,  13,5×9,5 cm
10192.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kolozsváry Kamilló (1936 - 2008): Lovaskocsi pulival. Olaj, farost, jelzett, keretben, 34×42 cm
10193.

Rufpreis:
12 000 HUF

10194.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Vihar előtt. Rézkarc, karton, jelzett, 22×28  cm
10195.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Krumpli szedők. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22×15 cm
10196.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Felvonulás. Fametszet, paszpartuban, utólag jelzett, 14x11 cm
10197.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kondor Lajos (1926-2006): A csepeli munkások gyűlése. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
10198.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kondor Lajos (1926-2006): Bajnai vizügyi technika. Rézkarc, papír, jelzett, 19 x 29 cm
10199.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Konecsni jelzéssel: Olimpia. Olaj, vászon, keretben, 90×60 cm
10200.

Rufpreis:
10 000 HUF

Konecsni jelzéssel: Figura. Kollázs, papír, 37×22 cm
10201.

Rufpreis:
2 800 HUF

10202.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10203.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF