Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1568503
10192
295
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Állatbarát. Rézkarc, papír, jelzett, 13,5×9,5 cm 1571915
10193
295
Kolozsváry Kamilló (1936 - 2008): Lovaskocsi pulival. Olaj, farost, jelzett, keretben, 34×42 cm 1549925
10194
295
1567749
10195
295
4600
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Vihar előtt. Rézkarc, karton, jelzett, 22×28 cm 1538651
10196
295
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Krumpli szedők. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22×15 cm 1568684
10197
295
Kondor Béla (1931-1972): Felvonulás. Fametszet, paszpartuban, utólag jelzett, 14x11 cm 1566992
10198
295
Kondor Lajos (1926-2006): A csepeli munkások gyűlése. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm 1565477
10199
295
2200
Kondor Lajos (1926-2006): Bajnai vizügyi technika. Rézkarc, papír, jelzett, 19 x 29 cm
1538781
10200
295
Konecsni jelzéssel: Olimpia. Olaj, vászon, keretben, 90×60 cm
1555397
10201
295
Konecsni jelzéssel: Figura. Kollázs, papír, 37×22 cm
1443503
10202
295
1443544
10203
295
34000
Kopek Rita (1952-): Tűzfürdő. Olaj, farost, jelzett, keretben, 100×70 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF