Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 449

Töreky jelzéssel: Arisztokrata hölgy. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 34×23 cm
10336.

Rufpreis:
5 000 HUF
17

Töreky Ferenc (1922-2016): Furulyázó. Monotípia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×26 cm
10337.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tuka László (1924-2007): Batthányi tér. Színes rézkarc, papír, jelzett, 25×34 cm
10338.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tulipán László (1943-2007): Tank. Rézkarc, papír, jelzett, 21×41 cm
10339.

Rufpreis:
6 000 HUF

Turmayer jelzéssel: Öregtorony, akvarell, papír, fa keretben, 29×20 cm
10340.

Rufpreis:
3 000 HUF

Túry Mária (1930-1992): Gyümölcsöstál. Rézkarc, papír, jelzett, 30×24 cm
10341.

Rufpreis:
4 000 HUF

Udvary Pál (1900-1987): Utcarészlet (Nagymaros)1978 . Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×45 cm
10342.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Újházy jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, falemez, 39×54 cm
10343.

Rufpreis:
12 000 HUF

Vadász jelzéssel: Város részlet. Tus, papír, üvegezett keretben, 23×32 cm
10344.

Rufpreis:
6 000 HUF

Vagyóczky Károly (1941-): Budapest. Rézkarc(5 db), papír, jelzés nélkül, kb. 10x14 cm
10345.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vajda Károly (?-?): Gyászolók. Szén, papír, foltos, 29×20 cm
10346.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vanek József (1880-1944): Gyilkos tánc. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32×24 cm
10348.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF