Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1565322
10336
295
Töreky jelzéssel: Arisztokrata hölgy. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 34×23 cm 1567355
10337
295
Töreky Ferenc (1922-2016): Furulyázó. Monotípia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×26 cm 1572860
10338
295
Tuka László (1924-2007): Batthányi tér. Színes rézkarc, papír, jelzett, 25×34 cm 1556266
10339
295
Tulipán László (1943-2007): Tank. Rézkarc, papír, jelzett, 21×41 cm
1566452
10340
295
Turmayer jelzéssel: Öregtorony, akvarell, papír, fa keretben, 29×20 cm 1568758
10341
295
Túry Mária (1930-1992): Gyümölcsöstál. Rézkarc, papír, jelzett, 30×24 cm
1568478
10342
295
Udvary Pál (1900-1987): Utcarészlet (Nagymaros)1978 . Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×45 cm 1453201
10343
295
Újházy jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, falemez, 39×54 cm
1534337
10344
295
Vadász jelzéssel: Város részlet. Tus, papír, üvegezett keretben, 23×32 cm
1572856
10345
295
Vagyóczky Károly (1941-): Budapest. Rézkarc(5 db), papír, jelzés nélkül, kb. 10x14 cm
1569635
10346
295
Vajda Károly (?-?): Gyászolók. Szén, papír, foltos, 29×20 cm
1567221
10348
295
11000
Vanek József (1880-1944): Gyilkos tánc. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32×24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF