Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1569644
10312
295
Szász jelzéssel: Pár. Tus, papír, 23×13 cm 1565849
10313
295
22000
Szász Endre (1926-2003): Régi szeretők. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×45 cm 1569487
10314
295
Szász Endre (1926-2003): Férfi portré. Filc, papír, jelzett, 24x20 cm
1507249
10315
295
14000
1564959
10316
295
Szegvári Péter (1949- ): Tanya, olaj, farost, jelzett, keretben, 24×60,5 cm 1537705
10317
295
Szelle Kálmán (1890-1977): Tájkép. Akvarell, papír, jelzett, foltos, 29×38 cm
1569292
10318
295
Szelle Kálmán (1890-1977): Mobil kikötő. Akvarell, papír, jelzett, 29×30 cm
1567525
10319
295
Szentgyörgyi jelzéssel: Sziklás vidék. Akvarell, papír, 37×27 cm
1569327
10320
295
Szécsi Magda (1958-): Maszkok. Vegyes technika, papír, jelzett, 30x22 cm 1511963
10321
295
Székely (Dobai) Andor (1877-1969): Őszi szántás. Rézkarc (próba), papír, jelzett, üvegezett keretben, 11×15 cm 1565716
10322
295
Szilágyi Ilona (?-?): Kislány a cicával. Akvarell, papír, jelzett, sérült üvegezett keretben, 31×25 cm 1568119
10323
295
Szobotka jelzéssel: Szentendre. Olaj, vászon, üvegezett keretben, 28×38 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF