Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1540256
10324
295
Szőnyi jelzéssel: Akt. Vegyes technika, karton, sérült, 42×62 cm 1550809
10325
295
Szűr-Szabó József (1902-1988): Csokonai. Rézkarc(50/16), papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm 1571455
10326
295
Takács jelzéssel: Dombos táj házzal. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×43 cm
1512942
10327
295
11000
Tibor jelzéssel: Ünnepség a főtéren. pasztell, papír, üvegezett keretben, 34×40 cm 1568238
10328
295
Tihanyi jelzéssel: Fekvő akt. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 16×22 cm
1571827
10329
295
14000
Tihanyi jelzéssel: Kalapos fiú. Pasztell, papír, festék folttal, 48×33 cm
1567769
10330
295
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Főtér Szentendre. Rézkarc, papír, jelzett, 19×14 cm 1565045
10331
295
TM jelzéssel: Vár. Vegyes technika, karton, 53×40 cm 1565240
10332
295
Tordai jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, vászon, festék kopással, keretben, 40×50 cm
1466515
10333
295
1569902
10334
295
Tóth György: Akt négykézláb. Ceruza, papír, jelzett, 29,5x42 cm 1569910
10335
295
Tóth György: Arész és Aphrodité. Ceruza, papír, jelzett, 29,5x42 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF