Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 449

10228.

Rufpreis:
4 000 HUF

10229.

Rufpreis:
4 000 HUF

10230.

Rufpreis:
4 000 HUF

10231.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Mikola jelzéssel: Kisvárosi látkép. Olaj, vászon, 55×75 cm
10232.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Moldován István (1911-2000): Tanya. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm
10233.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Molnár Gabriella (1940-): Hodmezővásárhely, zendülés. Rézkarc, karton, jelzett, 19×30 cm
10234.

Rufpreis:
1 200 HUF
9

Molnár C. Pál (1894-1981): Tűnődés. Fametszet, papír, utólag jelzett, paszpartuban, kis sérüléssel, 12×10 cm
10235.

Rufpreis:
2 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Angyali üdvözlet. Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, kis gyűrődéssel, 12x23 cm
10236.

Rufpreis:
1 200 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Párbaj. Kis szériás ofszet, 29×19,5 cm
10237.

Rufpreis:
1 200 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Madárdal. Kis szériás ofszet, 29×17,5 cm
10238.

Rufpreis:
1 200 HUF
15

Molnárné Golda Magdolna (?-): Törley kastély ( Budafok). Akvarell-diópác, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×23 cm
10239.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF