Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
973293
10228
295
Mermeze Nóra (1938-): Szabadban. Linó, papír, jelzett, 23×30 cm 931439
10229
295
951987
10230
295
1413237
10231
295
3800
1565336
10232
295
14000
Mikola jelzéssel: Kisvárosi látkép. Olaj, vászon, 55×75 cm 1552159
10233
295
28000
Moldován István (1911-2000): Tanya. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm
1567018
10234
295
Molnár Gabriella (1940-): Hodmezővásárhely, zendülés. Rézkarc, karton, jelzett, 19×30 cm 1553438
10235
295
Molnár C. Pál (1894-1981): Tűnődés. Fametszet, papír, utólag jelzett, paszpartuban, kis sérüléssel, 12×10 cm 1568699
10236
295
Molnár C. Pál (1894-1981): Angyali üdvözlet. Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, kis gyűrődéssel, 12x23 cm
1568696
10237
295
Molnár C. Pál (1894-1981): Párbaj. Kis szériás ofszet, 29×19,5 cm 1568691
10238
295
Molnár C. Pál (1894-1981): Madárdal. Kis szériás ofszet, 29×17,5 cm 1565678
10239
295
Molnárné Golda Magdolna (?-): Törley kastély ( Budafok). Akvarell-diópác, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF