Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1571306
10374
295
Ziffer jelzéssel: Sárgarózsás csendélet. Olaj, karton, foltos, keretben, 50×39 cm 1531912
10375
295
Zorkoczy jelzéssel: Tóparti fa. Olaj, karton, sérült, 83×37 cm
1565802
10376
295
Zórád jelzéssel: Utca részlet. Olaj, karton, 48×62 cm
1567681
10377
295
Olvashatatlan jelzéssel: Óvárosi részlet. Olaj, farost, 25x20 cm 1503664
10378
295
Olvashatatlan jelzéssel: Teregetés. Tus, papír, üvegezett keretben, 42×26 cm 1555613
10379
295
11000
Olvashatatlan jelzéssel: Oktogon. Akvarell, papír, 40×58 cm
1553287
10380
295
Olvashatatlan jelzéssel: 2 db tus rajz, papír, üvegezett keretben 29×23 cm (2×)
1571146
10381
295
Olvashatatlan jelzéssel: Idős asszony. Rézkarc, papír, 19×16 cm 1570809
10382
295
Olvashatatlan jelzéssel: Ricci Máté. Tus, papír, üvegezett keretben, 28×19 cm
1569163
10383
295
15000
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet lanttal, pasztell, papír, 33×39 cm
1551441
10384
295
Olvashatatlan jelzéssel: Főtér, olaj, farost, sérült, 35,5×45 cm
1537644
10385
295
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet székkel. Vegyes technika, papír, 37×29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF