Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 449

Farsang Sándor (1945-2015): Bűvész Színezett rézkarc, papír, jelzett, 39×33 cm
10096.

Rufpreis:
6 000 HUF

Farsang Sándor (1945-2015): Vadászat. Szynes rézkarc, papír, jelzett, 45×26 cm
10097.

Rufpreis:
8 000 HUF

Felsmann Tamás (1956-): Galyatetőn. Olaj, farost, jelzett, keretben, 43×53 cm
10098.

Rufpreis:
12 000 HUF

Fényes Adolf (1867-1945)-Prihoda István (1891-1956): Koldus. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 33×24 cm
10099.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Fodor jelzéssel: Gyerekek esernyő alatt. Színes ceruza, papír, üvegezett keretben, 19×13 cm
10100.

Rufpreis:
1 000 HUF

Forgács Ferenc (?-): Tehenek a szivárvány alatt. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×34 cm
10101.

Rufpreis:
3 000 HUF

Forgács Ferenc (?-): Lányok népviseletben. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×20 cm
10102.

Rufpreis:
3 000 HUF

Forgács Ferenc (?-): Barátnők. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32×21 cm
10103.

Rufpreis:
3 000 HUF

Forrai Zoltán (1901-1996): Lóverseny. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 20x18 cm
10104.

Rufpreis:
3 000 HUF

Földeáki jelzéssel: Téli erdő. Olaj, vászon, 40×55 cm
10105.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Fried jelzéssel: Ülő női akt. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 29×39 cm
10106.

Rufpreis:
6 000 HUF

Friedrich Gábor (?-?): Illusztráció. Szén, papír, 28×36 cm
10107.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF