Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1568754
10096
295
Farsang Sándor (1945-2015): Bűvész Színezett rézkarc, papír, jelzett, 39×33 cm
1556290
10097
295
Farsang Sándor (1945-2015): Vadászat. Szynes rézkarc, papír, jelzett, 45×26 cm
1538520
10098
295
Felsmann Tamás (1956-): Galyatetőn. Olaj, farost, jelzett, keretben, 43×53 cm
1567511
10099
295
Fényes Adolf (1867-1945)-Prihoda István (1891-1956): Koldus. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 33×24 cm
1531939
10100
295
Fodor jelzéssel: Gyerekek esernyő alatt. Színes ceruza, papír, üvegezett keretben, 19×13 cm
1565733
10101
295
Forgács Ferenc (?-): Tehenek a szivárvány alatt. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×34 cm
1565738
10102
295
Forgács Ferenc (?-): Lányok népviseletben. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×20 cm
1565720
10103
295
Forgács Ferenc (?-): Barátnők. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32×21 cm
1547822
10104
295
Forrai Zoltán (1901-1996): Lóverseny. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 20x18 cm 1534449
10105
295
6500
Földeáki jelzéssel: Téli erdő. Olaj, vászon, 40×55 cm
1569648
10106
295
Fried jelzéssel: Ülő női akt. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 29×39 cm
1535716
10107
295
Friedrich Gábor (?-?): Illusztráció. Szén, papír, 28×36 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF