Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1551435
10276
295
14000
Réti jelzéssel: Akt asztalnál, olaj, farost, 50×55 cm
1570986
10277
295
3800
Réti Mátyás (1922-2002): Siklós, színezett linó, karton, jelzett, foltos, 26×35 cm
1566155
10278
295
Révész Imre (1859-1945): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×37 cm
1568756
10279
295
Rippl-Rónai József (1861-1927): Lovak. Cinkográfia, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 17×24 cm
1567963
10280
295
Román jelzéssel: Katona portré. Szén, papír, 27×20 cm
1571310
10281
295
Rónai jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 40×30 cm 1571330
10282
295
Rónai jelzéssel: Sétáló hölgy kosárral. Akvarell-szén, papír, 42×31 cm 1568233
10283
295
Rónai jelzéssel: Női portré. Szén, papír, keretben, 45×31 cm 1567070
10284
295
7500
Rónai Géza (1886-1944): Erdei út. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×24 cm 1369431
10285
295
1539369
10286
295
14000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Emlékképek. Vegyes technika, karton, jelzett, 83×58 cm
1569334
10287
295
Ruttka Ferenc (1926- ): Magányosság. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 12×7,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF