Völgyi Dezső (1926-1994) : Balaton part. Olaj, farost, jelzett, üvegez... https://www.darabanth.com/de/295-Fernauktion/295.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500018/Volgyi-Dezso-1926-1994-Balaton-part-Olaj-farost-jelzett-uvegezett-keretben-50C39770-cm~II1555629
1555629
10362
295
Beschreibung: Völgyi Dezső (1926-1994) : Balaton part. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 50×70 cm
: vörös_iván