Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 262
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1561254
10084
294
Kádár György (1912-2002): Szénabálák. Rézkarc, papír-karton, jelzett, 28×39 cm
1512850
10085
294
14000
Id. Kátai Mihály (1906-1983): Gémeskút. Olaj, papír, jelzett, 20×29 cm
1512606
10086
294
1558442
10087
294
Kékediné Katona Nikolett (?-):A szemét lesütő nő. Olaj, karton, 30×20 cm 1560058
10088
294
11000
Kéri László (1949- ): Kettős, olaj, vászon, jelzett, 30×24 cm 1558667
10089
294
Kiev jelzéssel: Utca részlet. Olaj, karton, 26×46 cm 1558472
10090
294
Kiss Ilona (1955-): Balatoni nyár III. Olaj, farost, jelzett, 30×40 cm 1558470
10091
294
Kiss Ilona (1955-): Nyugalom II. Olaj, farost, jelzett, 30×40 cm 1504339
10092
294
13000
1134227
10093
294
Kolos László (1897-1956): Vonat II. (1919), ceruza, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 17×20,5 cm 1528986
10094
294
Komlóssy R. József (?-?): Fekvő akt 1942, vegyes technika, papír, jelzett, 40,5×58 cm 1559125
10095
294
15000
Kondor jelzéssel: Angyal, olaj, farost sérült, 69×46 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF