Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 262
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1561070
10096
294
Koszta jelzéssel: Női portré. Olaj, karton, 24×18 cm 1330121
10097
294
9500
Koszta Rozália (1925-1993): Sopot (Lengyelország). Tus, papír, jelzett, kis szakadással, 42×29
1558782
10098
294
Kozma Lajos (1884-1948): A múlt, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, hátulján feliratozva, 20,5×17,5 cm 1558781
10099
294
Kozma Lajos (1884-1948): A bálvány, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, hátulján feliratozva, 20,5×17,5 cm 1558780
10100
294
Kozma Lajos (1884-1948): Álom, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, hátulján feliratozva, 20,5×17,5 cm 1560967
10101
294
Kovács Bernadett (1988- ): Téboly VI., hidegtű, papír, jelzett, 34,5×24,5 cm
1561003
10102
294
Kovács Bernadett (1988- ): Metamorfózis II., hidegtű, papír, hátulján jelzett, 50×35 cm
1560962
10103
294
Kovács Bernadett (1988- ): Téboly I., hidegtű, papír, jelzett, 35×24,5 cm
1561500
10104
294
Kovács György (1929-2013): Erdély 1989. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×50 cm
1558051
10105
294
Kónya Zoltán (1891-?): 2 db ÁFOSZ tea reklámterv, vegyes technika, papír, az egyik jelzett, különböző méretben 1558040
10106
294
Kónya Zoltán (1891-?): 3 db Bermo csokoládé reklámterv, vegyes technika, papír, az egyik jelzett, különböző méretben 1558043
10107
294
Kónya Zoltán (1891-?): Sas étcsokoládé reklámterv, vegyes technika, papír, jelzett, 10,5×18,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF