Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 262
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1369312
10120
294
1558414
10121
294
Márta Mónika (?-): Őszi táj. Olaj, farost, jelzett, 30×40 cm 1539735
10122
294
Medveczky jelzéssel: Napozók a Balatonon. Olaj, vászon, 60×50 cm 1286985
10123
294
13000
1429771
10124
294
Meiresonne jelzéssel: Fiú portré. Olaj, vászon, 100×77 cm 1535283
10125
294
Molnár C. Pál (1894-1981): Jelenés. Fametszet, papír, jelzés nélkül, körbevágva, kartonra ragasztva, 14x11 cm 1535284
10126
294
Molnár C. Pál (1894-1981): Ölelés. Fametszet, papír, jelzés nélkül, körbevágva, kartonra ragasztva, 17x13 cm 1564614
10127
294
Molnár C. Pál (1894-1981): Ölelés. Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, 17x11 cm 1560037
10128
294
MT jelzéssel: Kompozíció. Olaj, papír, keretezett üvegben, 29×21 cm 1559974
10129
294
Mund jelzéssel: Templom. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 23×19 cm
1564240
10130
294
24000
Nagy B. István (1933-2006): A férj hazatérése. Olaj, vászon, jelzett, 60×70 cm
1557009
10131
294
Neogrády jelzéssel: Téli erdő részlet. Tempera, karton, 38×48 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF