Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 262

10120.

Rufpreis:
1 800 HUF

Márta Mónika (?-): Őszi táj. Olaj, farost, jelzett, 30×40 cm
10121.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Medveczky jelzéssel: Napozók a Balatonon. Olaj, vászon, 60×50 cm
10122.

Rufpreis:
12 000 HUF

10123.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Meiresonne jelzéssel: Fiú portré. Olaj, vászon, 100×77 cm
10124.

Rufpreis:
3 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Jelenés. Fametszet, papír, jelzés nélkül, körbevágva, kartonra ragasztva, 14x11 cm
10125.

Rufpreis:
1 600 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Ölelés. Fametszet, papír, jelzés nélkül, körbevágva, kartonra ragasztva, 17x13 cm
10126.

Rufpreis:
1 600 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Ölelés. Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, 17x11 cm
10127.

Rufpreis:
3 000 HUF

MT jelzéssel: Kompozíció. Olaj, papír, keretezett üvegben, 29×21 cm
10128.

Rufpreis:
8 000 HUF
27

Mund jelzéssel: Templom. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 23×19 cm
10129.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nagy B. István (1933-2006): A férj hazatérése. Olaj, vászon, jelzett, 60×70 cm
10130.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Neogrády jelzéssel: Téli erdő részlet. Tempera, karton, 38×48 cm
10131.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF