Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 262
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1556973
10144
294
Nyilas jelzéssel: Parasztház. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 9×13 cm
1560822
10145
294
Olavszky jelzéssel: Vöröshajú lány portréja, pasztell, karton, 61×42 cm 1559003
10146
294
Oláh jelzéssel: Tanyasi udvar, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 29×39 cm 1479621
10147
294
55000
Olejnik Janka (1887-1954): Rózsás csendélet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 45×33 cm
1557300
10148
294
Onucsán Miklós (1952-): Transzcendens provokáció. Szitanyomat, papír, jelzett, 39×21 cm
1505650
10149
294
Orbán jelzéssel: Téli táj. Tempera, papír, sérült, üvegezett keretben, 24×31 cm 1559115
10150
294
Oszter Dezső (1955- ): Virágos part, olaj, jelzett, fa keretben, 8,5×33 cm
1558477
10151
294
Pancza Ildikó (1984-): Mediterrán utca. Olaj, farost, jelzett, 30×40 cm 1062014
10152
294
Pataki jelzéssel: Vásári jelenet. Olaj, karton, antik keretben, 27×34 cm 1558372
10153
294
Pállya jelzéssel: Női portré. Olaj, falemez, 14,5×12 cm 1560715
10154
294
Perlrott jelzéssel: Csendélet. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 30×24 cm 1562283
10155
294
Petrák József (?-?): Virágcsendélet 1812, vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 42×32 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF