Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 262
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1561279
10108
294
Kós Károly (1883-1977): Lehel kürtje. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 13×11 cm
1545032
10109
294
Kresz Irén (1932-): Bodega. Akvarell, papír, jelzett, 8×12 cm 1562186
10110
294
Kurucz jelzéssel: Tanya. Olaj, vászon, kereteben, 38×47 cm 1560585
10111
294
Fritzi Löw (1892-1975): Öltözködés, színes litográfia, papír, jelzett a litográfián, díszes fa keretben, 7,5×6 cm 1560589
10112
294
Fritzi Löw (1892-1975): Indulás előtt, színes litográfia, papír, jelzett a litográfián, díszes fa keretben, 7,5×6 cm 1564837
10113
294
14000
Macskássy Izolda (1945-): Szerelmes pár. Vegyes technika, selyem, jelzett, üvegezett keretben, 19×30 cm 1562086
10114
294
Magyar jelzéssel: Tóvidék. Olaj, karton, keretben, 30×40 cm 1564597
10115
294
Frans Masereel (1889-1972): Esti forgalomban. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 11×13 cm 1564604
10116
294
Frans Masereel (1889-1972): Támadás. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 11×13 cm 1564606
10117
294
Frans Masereel (1889-1972): Hazafelé. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 11×13 cm 1564611
10118
294
Frans Masereel (1889-1972): Fegyverrel a tömeg ellen. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 11×13 cm 1561140
10119
294
Marosi György (1964- ): Torus. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (4/6), 27×30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF