Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 262
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1493305
294
26000
Ajtai Tamás (1952-): Tekintélyes örökség 5. Vegyes technika, farost, jelzett, 40×40 cm 1560757
10001
294
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Férfi portré, grafit, papír, jelzés nélkül, 79×58 cm
1560776
10002
294
Antal Irén (1903-1999): Leszálló madár, vegyes technika, papír, kartonra ragasztva, 29,5×41,5 cm 1543950
10003
294
1560162
10004
294
B.Zs. jelzéssel: Párocska. Olaj, vászon, keretben, 45×30 cm 1564834
10005
294
1558732
10006
294
Bajor Ágost (1892-1958): Hegyek. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×22 cm 1551901
10007
294
Balkay jelzéssel: Bohóc, pasztell, papír, 30×21 cm
1557129
10008
294
Barbara Meier Ritter (1961-): Kompozíció. Olaj, vászon, jelzett, sérült keretben, 40×40 cm
1556697
10009
294
Barcsay Kálmán (1942-): Háromkirályok. Akril, farost, jelzett, keretben, 57×74 cm
1427201
10010
294
40000
Barta Mária (1897-1969): Szobanövények. Olaj, vászon-karton, jelzett, keretben, 60×80 cm
1564218
10011
294
Baticz Levente (1941-): Asztali csendélet. Olaj, farost, jelzett, kertben, 60×80 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF