Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 262
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1520008
10024
294
30000
Burghardt Rezső (1884-1963): Faluhatár. Olaj, vászon, jelzett, 74×99 cm 1560570
10025
294
Conrad Gyula (1877-1959): Tempio della Sibilla, Tivoli, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30×24 cm
1558695
10026
294
Czóbel jelzéssel: Ülő női akt. Vegyes technika, papír, szakadással, üvegezett keretben, 60×40 cm 1558596
10027
294
Csanálosi Tibor (?-): Utca részlet. Vegyes technika, papír, jelzett, 36×29 cm 1558534
10028
294
Csapó Márton (1889-?): Fa, ceruza, papír, jelzett, karontra ragasztva, 20×14 cm 1558542
10029
294
Csapó Márton (1889-?): Férfi portréja, vegyes technika, papír, jelzett, felcsavarva, 45×32,5 cm
1558537
10030
294
Csapó Márton (1889-?): Férfi portréja, pasztell, papír, jelzett, szélein kis sérülésekkel, felcsavarva, 46×34 cm 1496605
10031
294
Csavlek András (1942-): Badacsony. Színes linómetszet, papír, jelzett, felcsavarva, 25×48 cm
1559969
10032
294
Csáki jelzéssel: Katona portré. Vegyes technika, karton, 59×44 cm
1558578
10033
294
Cseh jelzéssel: Szerelmesek. Olaj, papír, 32×41 cm
1558505
10034
294
Csík János (1975-): Szerelmes gondolás. Olaj, farost, jelzett, 30×60 cm
1512615
10035
294
Csillag József (1894-1977): Farkasok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF