Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 262
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1450349
10060
294
Gulyás Dénes (1927-2003): Virágcsendélet. Vegyes technika, farost, jelzett, 50×70 cm 1561539
10061
294
50000
Gulyás Dénes (1927-2003): Séta a parkban. Olaj, farost, jelzett, 70×100 cm 1468564
10062
294
80000
Gulyás Dénes (1927-2003): Önarckép műtermi kilátással. (Bródy Sándor utca a Gutenberg tér felől). Olaj, farost, jelzett, 98×98 cm 1559930
10063
294
Hajdu jelzéssel: Vár a tónál. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 19×32 cm
1559987
10064
294
Halvax jelzéssel: Magányos vitorlás. Olaj, vászon, sérült, hibás keretben, 50×70 cm
1559068
10065
294
Halvax jelzéssel: Balaton, olaj, vászon, 41×51 cm 1542448
10066
294
Halvax Gyula (1906-1984): Önarckép. Ceruza, papír, jelzett, 26×20 cm 1562209
10067
294
14000
Herman jelzéssel: Séta az erdőben. Olaj, vászon, 60×50 cm 1560753
10068
294
Herman jelzéssel: Aktok. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 30×22 cm 1558837
10069
294
Hincz Gyula (1904-1986): Kavalkád, rézkarc, papír, jelzett. felcsavarva, 19,5×29,5 cm
1558844
10070
294
Hincz Gyula (1904-1986): Alkotás, rézkarc, papír, jelzett. felcsavarva, 24×33,5 cm 1558840
10071
294
Hincz Gyula (1904-1986): Formák, rézkarc, papír, jelzett. felcsavarva, 29,5×39 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF