Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 262
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1512619
10036
294
Csillag József (1894-1977): Vihar. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×21 cm
1560454
10037
294
Csohány Kálmán (1925-1980): Fenyők. Rézkarc, papír, jelzett, 16×12 cm 1564833
10038
294
Decsi Ilona (1950-): Öreg Fa. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×34 cm
1553230
10039
294
Derkovits jelzéssel: Vázlat rajz. Tus, papír, 14×21 cm 1559012
10040
294
Dobroszláv József (1932-2016): Utcarészlet, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 31,5×46 cm
1528999
10041
294
Dörner jelzéssel: Róma 1981, akvarell, papír, paszpartuban, 20×27 cm
1539092
10042
294
Egry jelzéssel: Vitorlás, pasztell, papír, üvegezett keretben, 24×34 cm 1561468
10043
294
Egry jelzéssel: Balaton. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 24×32 cm 1558627
10044
294
Ernstfuchs jelzéssel: Lények. Olaj, vászon, 77×61 cm 1559562
10045
294
Élő József(?-?): Úti rajzok, 5 db. Ceruza, papír, jelzéssel és jelzés nélküül, 13x22 cm
1560029
10046
294
Farkas jelzéssel: Tengerpart. Olaj, falemez, sérült, 35×52 m 1559141
10047
294
Fáy jelzéssel: Hegyvidék, akvarell, karton, 40,5×50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF