Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 262
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1528998
10048
294
Fehér Ilona (1913-1983): Tó, rézkarc, papír, jelzett, számozott (94/100), 25×33,5 cm 1392153
10049
294
50000
Félegyházi László (1907-1986): Csendélet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 60×50 cm
1531755
10050
294
Gacs Gábor (1930-): Ménes. Rézkarc, papír-karton, jelzett, kis gyűrődéssel, 28×58 cm
1540229
10051
294
Gadányi jelzéssel: Női arc. Tempera, farost, 48×36 cm 1350352
10052
294
11000
Gácsi Mihály (1926-1987): Vadászok. Színezett linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben 36×49 cm
1558959
10053
294
Gombosné B. Éva (1957- ): Odavezető út, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 40×31 cm
1558971
10054
294
Gombosné B. Éva (1957- ): Macskák, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 48,5×43 cm 1558698
10055
294
Göllner jelzéssel: Hortobágy. Vegyes technika, papír, 47×34 cm 1561223
10056
294
Görög Rezső (1930- ): Régi malom. Színezett rézkarc, karton, jelzett, 29×40 cm 1524558
10057
294
Henri-Charles Guérard (1846-1897): Pipázó férfi, rézkarc,papír, jelzett, 32x24 cm. 1524549
10058
294
Henri-Charles Guérard (1846-1897):Japán kard markolat (Tsuba), és késhüvely illusztrációk (Saya,Tanto), rézkarc, papír, jelzett, 33x24 cm.
1559059
10059
294
Gulácsy jelzéssel: Ülő nő, ceruza, papír, üvegezett fa keretben, 28,5×18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF