Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 262
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1527619
10072
294
Igaly József (1905-1980): Alföld. Akvarell, papír, jelzett, 36×59 cm
1545438
10073
294
Igaly József (1905-1980): Járókelők. Akvarell, papír, jelzett, 35×50 cm
1517544
10074
294
Illyés L. jelzéssel: Szarvarbőgés. Rézkarc, papír. Jelzett. 22x26 cm (foltos)
1473361
10075
294
Imre István (1918-1983): Kalászok. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, szakadásokkal, 38×20 cm
1561236
10076
294
Izsák József (1929-): Rózsa Sándor. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 31×39 cm
1557038
10077
294
Jándi jelzéssel: Munkások. Pasztell, papír, 35×41 cm 1549146
10078
294
Jánossy jelzéssel: Cigány lány. Olaj, vászon, kis lyukkal,keretben, 70×50 cm
1558428
10079
294
Karászi Judit (1970-): Szentendre. Olaj, karton, jelzett, 30×21 1558273
10080
294
11000
Kass János (1927-2010): Káin. Próba nyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23,5×15 cm
1558166
10081
294
11000
Kass János (1927-2010): Mózes.Próba nyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×15 cm
1561479
10082
294
Kádár jelzéssel: Zenélő pár. Lavírozott tus, papír, üvegezett keretben, 28×37 cm 1556977
10083
294
Kádár jelzéssel: Melegedők. Lavírozott tus, papír, üvegezett keretben, 27×32 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF