Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 262

Igaly József (1905-1980): Alföld. Akvarell, papír, jelzett, 36×59 cm
10072.

Rufpreis:
12 000 HUF

Igaly József (1905-1980): Járókelők. Akvarell, papír, jelzett, 35×50 cm
10073.

Rufpreis:
10 000 HUF

Illyés L. jelzéssel: Szarvarbőgés. Rézkarc, papír. Jelzett. 22x26 cm (foltos)
10074.

Rufpreis:
800 HUF

Imre István (1918-1983): Kalászok. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, szakadásokkal, 38×20 cm
10075.

Rufpreis:
1 000 HUF

Izsák József (1929-): Rózsa Sándor. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 31×39 cm
10076.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Jándi jelzéssel: Munkások. Pasztell, papír, 35×41 cm
10077.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jánossy jelzéssel: Cigány lány. Olaj, vászon, kis lyukkal,keretben, 70×50 cm
10078.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Karászi Judit (1970-): Szentendre. Olaj, karton, jelzett, 30×21
10079.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kass János (1927-2010): Káin. Próba nyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23,5×15 cm
10080.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Kass János (1927-2010): Mózes.Próba nyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×15 cm
10081.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Kádár jelzéssel: Zenélő pár. Lavírozott tus, papír, üvegezett keretben, 28×37 cm
10082.

Rufpreis:
6 000 HUF
19

Kádár jelzéssel: Melegedők. Lavírozott tus, papír, üvegezett keretben, 27×32 cm
10083.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF