Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 262
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1542472
10012
294
Bálványos Huba (1938- ): Őszi nap. Rézkarc, karton, jelzett, 22×29 cm 1564504
10013
294
24000
Bencs Gábor (1936-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm
1560693
10014
294
Bene jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost, 68×79 cm
1515156
10015
294
15000
Bene jelzéssel: Műteremben, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 59×49 cm
1403793
10016
294
id. Benedek Jenő (1906-1987): Mosolygó férfi. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 70×50 cm
1556867
10017
294
Berkes jelzéssel: Duna korzó télen. Olaj, falemez, kertben, 45×59 cm 1561283
10018
294
3800
Beron Gyula (1885-1971): Dombos táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22×29 cm
1270005
10019
294
46000
1561201
10020
294
Biai-Föglein István (1905-1974): Vízpart. Rézkarc, karton, jelzett, 24×29 cm
1564492
10021
294
50000
Birkás István (1947-): Kút-hegy III. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm 1564234
10022
294
Bodóczky István (1943-): Erdőszélen. Olaj, vászon, jelzett, 70×60 cm 1467288
10023
294
8500
1908 Brámer jelzéssel: Baromfiudvar, papír, aquarell, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 25x17 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF