Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 262
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1561744
10180
294
Sostarics Lajos (1896-1968): Hősök tere a Városliget felöl. Ceruza, papír, jelzés nélkül, 17×11 (2×) cm 1557857
10181
294
Sostarics Lajos (1896-1968): A kiscelli Schmidt-kastély, tus, papír, jelzés nélkül, 21×30 cm 1557852
10182
294
Sostarics Lajos (1896-1968): Újpesti kikötő, akvarell, papír, jelzés nélkül, 21×30 cm 1559980
10183
294
Spányi jelzéssel: Legelésző tehenek. Olaj, vászon, sérült, 60×80 cm
1545442
10184
294
Starmüller Géza (1931-): Várad környéki táj. Akvarell, papír, jelzett, 59×39 cm
1512280
10185
294
Stettner Béla (1928-1984): Disznóperzselés. Linó, papír, jelzett, 21×31 cm 1558621
10186
294
11000
Stolz Tamás (?-): Impresszió. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 40×30 cm 1558605
10187
294
Storkné Szabó Dóra (1961-): Más perspektíva. Olaj, fotólap, jelzett, 50×20 cm
1559121
10188
294
Szabó jelzéssel: Csendélet, olaj, farost, keretben, 33×33 cm 1558792
10189
294
Szász Endre (1926-2003): Alakok, 2 db rézkarc, papír, jelzés nélkül, 8×11 cm 1560964
10190
294
Szász jelzéssel: Pár. Tus, papír, 23×13 cm 1560938
10191
294
Szász jelzéssel: Család. Tus, papír, 23×13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF