Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 270

Szeift Béla (1944-2012): Burjánzás. Vegyes technika, papír, jelzett, 29×42 cm
10206.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szelle Kálmán (1890-1977): Környe 1960. Akvarell, papír, jelzett, foltos, 29×38 cm
10207.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szöllősy János (1884 -?): Merengő félakt. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cm
10208.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
13

Sztelek jelzéssel: Táli táj. Olaj, vászon, keretben, 16×23 cm
10209.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tafish jelzéssel: Házak az erdőben. Olaj, farost, festék hibákkal, keretben, 31×36 cm
10210.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tarjáni Simkovics Jenő (1895-1995): Káin és Ábel, rézkarc, papír, jelzett, 10,5×6,5 cm
10211.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tarjáni Simkovics Jenő (1895-1995): Férfi portréja, rézkarc, papír, jelzett, 12,5×10 cm
10212.

Rufpreis:
2 000 HUF

Telepy jelzéssel: Vár a folyóparton. Olaj, vászon, festék repedezettséggel, 40×52 cm
10213.

Rufpreis:
8 000 HUF
9

TM jelzéssel: Női akt. Pasztell, papír, kis szakadásokkal, 30×21 cm
10214.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tolvaly Ernő (1947-2008): Csendélet 1965. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
10215.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Tornyai jelzéssel: Varró asszony. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 25×30 cm
10216.

Rufpreis:
10 000 HUF

Tóbiás Klára (1945-): Emese álma. Tűzzománc, fém lemez, jelzett, kis horpadással, fa keretben, d:11,5 cm
10217.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF