Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 270
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1545397
10206
292
15000
Szeift Béla (1944-2012): Burjánzás. Vegyes technika, papír, jelzett, 29×42 cm
1434277
10207
292
Szelle Kálmán (1890-1977): Környe 1960. Akvarell, papír, jelzett, foltos, 29×38 cm 1273308
10208
292
30000
Szöllősy János (1884 -?): Merengő félakt. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cm 1544045
10209
292
Sztelek jelzéssel: Táli táj. Olaj, vászon, keretben, 16×23 cm 1547815
10210
292
Tafish jelzéssel: Házak az erdőben. Olaj, farost, festék hibákkal, keretben, 31×36 cm 1547445
10211
292
Tarjáni Simkovics Jenő (1895-1995): Káin és Ábel, rézkarc, papír, jelzett, 10,5×6,5 cm 1547442
10212
292
Tarjáni Simkovics Jenő (1895-1995): Férfi portréja, rézkarc, papír, jelzett, 12,5×10 cm 1543666
10213
292
Telepy jelzéssel: Vár a folyóparton. Olaj, vászon, festék repedezettséggel, 40×52 cm 1461746
10214
292
TM jelzéssel: Női akt. Pasztell, papír, kis szakadásokkal, 30×21 cm 1544924
10215
292
22000
Tolvaly Ernő (1947-2008): Csendélet 1965. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm 1546826
10216
292
Tornyai jelzéssel: Varró asszony. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 25×30 cm 1543972
10217
292
Tóbiás Klára (1945-): Emese álma. Tűzzománc, fém lemez, jelzett, kis horpadással, fa keretben, d:11,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF