Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 270
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1543974
10230
292
Vasanits Zoltán (1971- ): Tabán, olaj, farost, jelzett, 21×30 cm 1545057
10231
292
Vaszary jelzéssel: Virágcsendélet. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 34×22 cm 1455013
10232
292
Vári jelzéssel: Férfi portré. Vegyes technika, farost, 60×50 cm
1545429
10233
292
1519273
10234
292
Vörös jelzéssel: Házak a parton. Olaj, farost, keretben, 34×48 cm 1519284
10235
292
Vörös jelzéssel: Kertészkedő asszony. Olaj, farost, keretben, 34×48 cm 1546603
10236
292
Wágner jelzéssel: Házudvar. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×23 cm 1514084
10237
292
4400
Weisz Zsuzsa (1925-): Pincegazdaságok. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 15×23 cm
1543213
10238
292
Ziffer jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 26×40 cm 1521264
10239
292
Zorkóczy jelzéssel: Havas táj házzal. Tempera, papír, üvegezett keretben, 16×22 cm 1546669
10240
292
Zsigmond jelzéssel: Utca részlet. Akvarell, papír, üvegezett dekoratív keretben, 32×12 cm
1550051
10241
292
Olvashatatlan jelzéssel: Sárgadinnyés csendélet. Olaj, karton, keretben, 42×60 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF