Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 270
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1345236
10218
292
1542828
10219
292
Tóthpál Katalin (1977- ): Korčula, akril, farost, jelzett, 40×65 cm 1542829
10220
292
Tóthpál Katalin (1977- ): Tengerpart, akril, farost, jelzett, 40×60 cm
1545127
10221
292
Tölgyesi Gabi(?-?): Szélmalom. Rézkarc, papír, jelzett, 12x15 cm 1542511
10222
292
Török Endre (1926-1980): Zebegény. Színes linó, papír, jelzett, 29×40 cm 1547202
10223
292
Trieste jelzéssel: Kislány piros ruhában. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 20×13 cm
1546343
10224
292
Trieste jelzéssel: Kalapos hölgy. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 20×13 cm
1546346
10225
292
Trieste jelzéssel: Corso. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 20×13 cm
1542531
10226
292
Tuka László (1924-): Pipacs. Színes rézkarc, papír, jelzett, 48×24 cm
1542536
10227
292
Tuka László (1924-): Batthányi tér. Színes rézkarc, papír, jelzett, 25×34 cm 1543326
10228
292
1543975
10229
292
Vasanits Zoltán (1971- ): Műterem, olaj, farost, jelzett, 21×30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF