Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 270
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1527626
10146
292
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női portré. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 27×19 cm
1527623
10147
292
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Kettesben. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 26×20 cm
1530124
10148
292
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Akt virágkehelyben, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 28,5×20 cm
1530130
10149
292
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Vörös hajú lány, vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 24×15,5 cm
1547170
10150
292
Nyári Lóránt (1928-1982): Horány sziget. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×54 cm 1543144
10151
292
Patkó jelzéssel: Házak. Akvarell, papír, kertben, 22×34 cm 1546704
10152
292
Pálfy jelzéssel: Allingen. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 27×37 cm 1546327
10153
292
Pálfy jelzéssel: Legelő tehenek. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 18×28 cm 1328212
10154
292
Pálvölgyi jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon, 70×50 cm 1545091
10155
292
Perlrott jelzéssel: Akt. Szén, papír, üvegezett keretben, 32×24 cm 1518167
10156
292
Péntek jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, keretben, 40×80 cm 1477500
10157
292
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF