Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 270
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1533217
10170
292
26000
Rubint Ávrahám Péter (1958-):Akt háttal. Vegyes technika, karton, jelzett, karton egy sávaban megtört, 156×82cm
1544059
10171
292
Rudnay jelzéssel: Balaton part. Olaj, vászon, keretben, 25×42 cm 1547440
10172
292
Ruttka Ferenc (1926- ): Remény, olaj, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 6×7,5 cm
1544273
10173
292
Ruzicskay György (1896-1993): Sötét lovag, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 25×18,5 cm 1544270
10174
292
Ruzicskay György (1896-1993): Gúnyolódás, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 25×18,5 cm 1544259
10175
292
Ruzicskay György (1896-1993): Felfordulás, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 25×18,5 cm 1522330
10176
292
Ruzicskay György (1896-1993): A győzelem ökle, algráfia, papír, jelzett az algráfián, 24×18 cm 1528915
10177
292
Sabol(?) jelzéssel: Városi utca, linómetszet, papír, számozott (1/8), üvegezett fa keretben, 16,5×10,5 cm
1543661
10178
292
4600
Salamon jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, sérült, 50×70 cm 1545813
10179
292
Sárkány Kálmán (1885-): Domboldal. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×23 cm 1545818
10180
292
Sárkány Kálmán (1885-): Erdő részlet árokkal. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×23 cm 1545847
10181
292
Sárkány Kálmán (1885-): Domboldal fenyőfákkal. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF