Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 270

Rubint Ávrahám Péter (1958-):Akt háttal. Vegyes technika, karton, jelzett, karton egy sávaban megtört, 156×82cm
10170.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Rudnay jelzéssel: Balaton part. Olaj, vászon, keretben, 25×42 cm
10171.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ruttka Ferenc (1926- ): Remény, olaj, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 6×7,5 cm
10172.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Sötét lovag, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 25×18,5 cm
10173.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Gúnyolódás, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 25×18,5 cm
10174.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Felfordulás, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 25×18,5 cm
10175.

Rufpreis:
1 200 HUF
11

Ruzicskay György (1896-1993): A győzelem ökle, algráfia, papír, jelzett az algráfián, 24×18 cm
10176.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sabol(?) jelzéssel: Városi utca, linómetszet, papír, számozott (1/8), üvegezett fa keretben, 16,5×10,5 cm
10177.

Rufpreis:
1 200 HUF

Salamon jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, sérült, 50×70 cm
10178.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Sárkány Kálmán (1885-): Domboldal. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×23 cm
10179.

Rufpreis:
5 000 HUF
23

Sárkány Kálmán (1885-): Erdő részlet árokkal. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×23 cm
10180.

Rufpreis:
5 000 HUF

Sárkány Kálmán (1885-): Domboldal fenyőfákkal. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×23 cm
10181.

Rufpreis:
5 000 HUF
23

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF