Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 270
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1344936
10242
292
1430202
10243
292
1454525
10244
292
Olvashatatlan jelzéssel: Nyírfák. Pasztell, papír, apró foltokkal, 28×39 cm
1547914
10245
292
1298834
10246
292
Olvashatatlan jelzéssel: Szentkúti Szűz Mária Neve-templom, Jászberény. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 48×62 cm 1542460
10247
292
Olvashatatlan jelzéssel: Beácskatopolya. Színezett rézkarc, papír, 27×42 cm
1512770
10248
292
Olvashatatlan jelzéssel: Föld út. Litográfia, papír, üvegezett keretben, 11×16 cm
1496081
10249
292
Olvashatatlan jelzéssel: Nádas. Akvarell, papír, 24×46 cm 1542412
10250
292
3800
Olvashatatlan jelzéssel: Folyóparton. Olaj, farost, 40x30 cm 1546489
10251
292
Olvashatatlan jelzéssel: Téli erdő részlet. Olaj, farosttal, keretben, 39×31 cm 1546430
10252
292
Olvashatatlan jelzéssel: Sárga sarokház. Olaj, falemez, sérült keretben, 18×24 cm
1546689
10253
292
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír, üvegezett sérült ovális keretben, 37×29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF