Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 270
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1544897
10098
292
50000
Kovács Tamás Vilmos (1951-): Szőkőkútnál. Olaj, farost, jelzett, 48×63 cm 1547210
10099
292
Kozma jelzéssel: Model bábuk. Olaj, farost, üvegezett keretben, 63×45 cm 1544284
10100
292
Kozma Lajos (1884-1948): Akasztott ember, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 20×17 cm 1546828
10101
292
Kozma Lajos (1884-1948): Ópium, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 20×17,5 cm 1546849
10102
292
Kozma Lajos (1884-1948): A múlt, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 20×17,5 cm 1546818
10103
292
Kozma Lajos (1884-1948): A fekete kapu, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 20×17,5 cm 1543630
10104
292
Kónya Zoltán (1891-?): ÁFOSZ tea, reklámterv. Vegyes technika, papír, jelzett, 12,5x7,5 cm 1543624
10105
292
Kónya Zoltán (1891-?): ÁFOSZ tea, reklámterv. Vegyes technika, papír, jelzett, 12,5x7,5 cm 1489762
10106
292
Kónya Zoltán (1891-?): Arnea diätetikus gyógytápszer, reklámterv, vegyes technika, papír, jelzett, 7,5×12 cm
1545849
10107
292
Kónya Zoltán (1891-?): ÁFOSZ méz reklámterv, vegyes technika, papír, jelzett, 11,5×9 cm 1542428
10108
292
Kós Károly (1883-1977): Székely parasztház. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 11×11 cm 1546780
10109
292
Kós Károly (1883-1977): Kalotaszegi ház, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, hátoldalon feliratozva, 11,5x11,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF