Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 270
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1482250
10086
292
28000
Kmetty János (1889 -1971): Szentendrei részlet 1924. Rézkarc (próba), papír, jelzett, ajánlással, 13×10 cm
1543667
10087
292
Kmetty jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon, sérült, 60×40 cm 1521207
10088
292
14000
Kmetty jelzéssel: Üldögélő. Vegyes technika, falemez, sérült keretben, 52×35 cm
1531550
10089
292
id. Koffán Károly (1909-1985):Halász bástya.Linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×21 cm 1545490
10090
292
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Tálentum. Színes rézkarc, papír, jelzett, 14×10 cm 1545486
10091
292
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Illat. Színes rézkarc, papír, jelzett, 14,5×10 cm 1502765
10092
292
1969 Kondor Béla mappa 12 db ofszet, teljes Corvina, a lapok alsó része vízfoltos 1546304
10093
292
Komlós jelzéssel: Tutajosok. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 17×24 cm
1546290
10094
292
Komlós jelzéssel: Hajósok. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 17×24 cm
1528986
10095
292
Komlóssy R. József (?-?): Fekvő akt 1942, vegyes technika, papír, jelzett, 40,5×58 cm
1543136
10096
292
Kondor jelzéssel: Parti vegetáció. Tus, papír, kis gyűrődéssel, 27×40 cm
1543173
10097
292
Koszkol jelzéssel: Imádkozó. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 15×27 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF