Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 270

Kmetty János (1889 -1971):  Szentendrei részlet 1924. Rézkarc (próba), papír, jelzett, ajánlással, 13×10 cm
10086.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Kmetty jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon, sérült, 60×40 cm
10087.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kmetty jelzéssel: Üldögélő. Vegyes technika, falemez, sérült keretben, 52×35 cm
10088.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

id. Koffán Károly (1909-1985):Halász bástya.Linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×21 cm
10089.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kolozsvári G. Miklós (1950-): Tálentum. Színes rézkarc, papír, jelzett, 14×10 cm
10090.

Rufpreis:
6 000 HUF
15

Kolozsvári G. Miklós (1950-): Illat. Színes rézkarc, papír, jelzett,  14,5×10 cm
10091.

Rufpreis:
6 000 HUF

1969 Kondor Béla mappa 12 db ofszet, teljes Corvina, a lapok alsó része vízfoltos
10092.

Rufpreis:
1 000 HUF

Komlós jelzéssel: Tutajosok. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 17×24 cm
10093.

Rufpreis:
3 000 HUF

Komlós jelzéssel: Hajósok. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 17×24 cm
10094.

Rufpreis:
3 000 HUF

Komlóssy R. József (?-?): Fekvő akt 1942, vegyes technika, papír, jelzett, 40,5×58 cm
10095.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kondor jelzéssel: Parti vegetáció. Tus, papír, kis gyűrődéssel, 27×40 cm
10096.

Rufpreis:
3 000 HUF

Koszkol jelzéssel: Imádkozó. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 15×27 cm
10097.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF