Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 270
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1509189
10012
292
14000
Benedek György (1934-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×90 cm 1528963
10013
292
Benyó Ildikó - Penci: Kiűzetés a Paradicsomból. Linó, papír. Jelzett, sorszámozott 6/8. Javított szakadással 40x60 cm 1547450
10014
292
B jelzéssel: Szobában, pasztell, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 31×21,5 cm 1542635
10015
292
Blahos Rudolf (1917-1986): Holland táj. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 39×29 cm 1544929
10016
292
Bodóczky István (1943-): Csendélet IV. Olaj, vászon, jelzett, 60×70 cm
1514190
10017
292
Bruncsák András (1963-): Sárga táj. Akvarell, papír, jelzett, 31×46 cm 1546710
10018
292
Csapó Márton (1889-?): Női portré, szén, papír, jelzett, szélein sérülésekkel, 53,5×40 cm 1546702
10019
292
Csapó Márton (1889-?): Női portré, szén, papír, jelzett, szélein sérülésekkel, 49×37,5 cm 1496605
10020
292
Csavlek András (1942-): Badacsony. Színes linómetszet, papír, jelzett, felcsavarva, 25×48 cm
1542769
10021
292
Csáky Lajos(1950-): Tísztás. Olaj, farost, fa keretben, jelzett, 35×50 cm 1512330
10022
292
Csisztu Mihály (1933-2008): Békéscsaba. Rézkarc, karton, jelzett, 22×38 cm 1547782
10023
292
Csohány Kálmán (1925-1980): Csillagok alatt. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF