Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 270
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1543235
10024
292
Csók jelzéssel: Egzotikus fél akt. Olaj, vászon, sérült keretben, 56×46 cm
1542466
10025
292
4400
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, 27×36 cm 1542566
10026
292
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Szőlőhegy. Színes rézkarc, papír, jelzett, 25×39 cm 1542571
10027
292
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Kikötő. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 28×19 cm 1543402
10028
292
Diener jelzéssel: Fő tér. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 27×36 cm
1522417
10029
292
Divéky József (1887-1951): Toronyépítés, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 20×15,5 cm 1528999
10030
292
Dörner jelzéssel: Róma 1981, akvarell, papír, paszpartuban, 20×27 cm
1512320
10031
292
Dudás Jenő (1900-1991): Tihanyi faluvég. Rézkarc, papír, jelzett, 29×38 cm 1542575
10032
292
Dudás Jenő (1900-1991): Fűzfák. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×28 cm 1542630
10033
292
Dudás Jenő (1900-1991): Tihanyi faluvég. Rézkarc, papír, jelzett, 29×38 cm 1547193
10034
292
26000
Dudits Andor (1886-1944): Erdő részlet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×40 cm
1543204
10035
292
14000
Duray jelzéssel: Váróterem. Olaj, karton, keretben, 45×63 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF