Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 270
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1468564
10062
292
80000
1533248
10063
292
26000
Gulyás Dénes (1927-2003): Virágcsendélet papagájokkal. Olaj, farost, jelzett, 80×60 cm 1543129
10064
292
Gyarmathy jelzéssel: Formák. Kollázs, papír, kis szakadással, hiányos, 40×40 cm 1544891
10065
292
60000
Gyémánt László (1935-): Madárlány és macskalány fürdeni készül. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×49 cm 939662
10066
292
Győri Zsolt (1968-): Modern csendélet. Olaj, karton, hátul jelzett (Gozo), üvegezett keretben, 15×21 cm
1542448
10067
292
Halvax Gyula (1906-1984): Önarckép. Ceruza, papír, jelzett, 26×20 cm
1531049
10068
292
24000
Hegedűs Endre (1939-): Kardvirágok. Olaj, vászon, jelzett, 60×70 cm
1545438
10069
292
Igaly József (1905-1980): Járókelők. Akvarell, papír, jelzett, 35×50 cm
1527619
10070
292
Igaly József (1905-1980): Alföld. Akvarell, papír, jelzett, 36×59 cm
1543163
10071
292
Illés jelzéssel: Kacsák. Olaj, papír, szakadással, üvegezett keretben, 34×45 cm
1517544
10072
292
Illyés L. jelzéssel: Szarvarbőgés. Rézkarc, papír. Jelzett. 22x26 cm (foltos)
1529002
10073
292
Imre István (1918-1983): Játék a tóban, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 29,5×38 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF