Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 270

10062.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Gulyás Dénes (1927-2003): Virágcsendélet papagájokkal. Olaj, farost, jelzett,  80×60 cm
10063.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Gyarmathy jelzéssel: Formák. Kollázs, papír, kis szakadással, hiányos,  40×40 cm
10064.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gyémánt László (1935-): Madárlány és macskalány fürdeni készül. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×49 cm
10065.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Győri Zsolt (1968-): Modern csendélet. Olaj, karton, hátul jelzett (Gozo), üvegezett keretben, 15×21 cm
10066.

Rufpreis:
4 000 HUF

Halvax Gyula (1906-1984): Önarckép. Ceruza, papír, jelzett,  26×20 cm
10067.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hegedűs Endre (1939-): Kardvirágok. Olaj, vászon, jelzett, 60×70 cm
10068.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Igaly József (1905-1980): Járókelők. Akvarell, papír, jelzett, 35×50 cm
10069.

Rufpreis:
10 000 HUF

Igaly József (1905-1980): Alföld. Akvarell, papír, jelzett, 36×59 cm
10070.

Rufpreis:
12 000 HUF

Illés jelzéssel: Kacsák. Olaj, papír, szakadással, üvegezett keretben, 34×45 cm
10071.

Rufpreis:
3 000 HUF

Illyés L. jelzéssel: Szarvarbőgés. Rézkarc, papír. Jelzett. 22x26 cm (foltos)
10072.

Rufpreis:
1 000 HUF

Imre István (1918-1983): Játék a tóban, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 29,5×38 cm
10073.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF