Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 270
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1543930
10048
292
Füle Mihály (1914-2005): Mátyás templom bejárata. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×19 cm. 1543260
10049
292
Gaál jelzéssel: Minta tervek (3 db). Tempera, papír, 8×11-15×11 cm
1531755
10050
292
Gacs Gábor (1930-): Ménes. Rézkarc, papír-karton, jelzett, kis gyűrődéssel, 28×58 cm
1545105
10051
292
Gerzson jelzéssel: Női fej. Akvarell, papír, 39×30 cm 1547387
10052
292
Glatter Gyula (1886-1927): Női akt, ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 25,5×16 cm 1312447
10053
292
Görög Rezső (1930- ): A nép hatalmáért 1919. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, felcsavarva, 17×25 cm 1312442
10054
292
Görög Rezső (1930- ): A proletár hatalomért. Rézkarc, papír, jelzett, felcsavarva, 17×25 cm 1543967
10057
292
Görög Rezső (1930- ): Régi malom. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 16×28 cm 1546453
10058
292
Grebah jelzéssel: Nyitott kapu. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 30×20 cm 1476440
10059
292
Henri-Charles Guérard(1846-1897): Pulszky Károly (1853- 1899). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 30×19 cm 1524549
10060
292
Henri-Charles Guérard (1846-1897):Japán kard markolat (Tsuba), és késhüvely illusztrációk (Saya,Tanto), rézkarc, papír, jelzett, 33x24 cm.
1524558
10061
292
Henri-Charles Guérard (1846-1897): Pipázó férfi, rézkarc,papír, jelzett, 32x24 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF