Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 270

Füle Mihály (1914-2005): Mátyás templom bejárata. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×19 cm.
10048.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gaál jelzéssel: Minta tervek  (3 db). Tempera, papír, 8×11-15×11 cm
10049.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gacs Gábor (1930-): Ménes. Rézkarc, papír-karton, jelzett, kis gyűrődéssel, 28×58 cm
10050.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gerzson jelzéssel: Női fej. Akvarell, papír, 39×30 cm
10051.

Rufpreis:
1 800 HUF

Glatter Gyula (1886-1927): Női akt, ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 25,5×16 cm
10052.

Rufpreis:
5 000 HUF

Görög Rezső (1930- ): A nép hatalmáért 1919. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, felcsavarva, 17×25 cm
10053.

Rufpreis:
1 600 HUF

Görög Rezső (1930- ): A proletár hatalomért. Rézkarc, papír, jelzett, felcsavarva, 17×25 cm
10054.

Rufpreis:
3 000 HUF

Görög Rezső (1930- ): Régi malom. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 16×28 cm
10057.

Rufpreis:
3 000 HUF

Grebah jelzéssel: Nyitott kapu. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 30×20 cm
10058.

Rufpreis:
3 000 HUF

Henri-Charles Guérard(1846-1897): Pulszky Károly (1853- 1899). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 30×19 cm
10059.

Rufpreis:
8 000 HUF
10

Henri-Charles Guérard (1846-1897):Japán kard markolat (Tsuba), és késhüvely illusztrációk (Saya,Tanto), rézkarc, papír, jelzett, 33x24 cm.
10060.

Rufpreis:
8 000 HUF

Henri-Charles Guérard (1846-1897): Pipázó férfi, rézkarc,papír, jelzett, 32x24 cm.
10061.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF