Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 270

Marosi György (1964- ): Bross. C-print, papír, jelzett, számozott (4/6), 27×33 cm
10122.

Rufpreis:
2 000 HUF
56

Marosi György (1964- ): Octogon. C-print, papír, jelzett, számozott (4/6), 27×33 cm
10123.

Rufpreis:
2 000 HUF
54

Frans Masereel (1889-1972): Fent és lent. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 16x11 cm
10124.

Rufpreis:
2 000 HUF

Frans Masereel (1889-1972): Metropolis. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 16x11 cm
10125.

Rufpreis:
2 000 HUF

Frans Masereel (1889-1972): Gesztenyeárus. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 16x11 cm
10126.

Rufpreis:
2 000 HUF

Frans Masereel (1889-1972): Hordár. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 16x11 cm
10127.

Rufpreis:
2 000 HUF

Márffy jelzéssel: Citromos csendélet. Olaj, vászon, keretben, 40×50 cm
10128.

Rufpreis:
12 000 HUF
22

Márton Ferenc (1884-1940): A Szent István napi istentisztelet alatt a Mátyás temploman Sugár Viktor karnagy a Dohnányi misét dirigálja.. Ceruza, papír, Jelzett. 35x21 cm
10129.

Rufpreis:
6 000 HUF

Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Apponyi Albert holttestének megérkezése a Keleti Pályaudvarra. Ceruza, papír, Jelzett.34x21 cm
10130.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mcp jelzéssel: Imádkozó. Olaj, vászon, keretben, 43×33 cm
10131.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
17

Meiresonne jelzéssel: Fiú portré. Olaj, vászon, 100×77 cm
10132.

Rufpreis:
4 000 HUF

Miklóssy Gábor (1912-1998): Ülő akt. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×60 cm
10133.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF