Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 270
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1547475
10122
292
Marosi György (1964- ): Bross. C-print, papír, jelzett, számozott (4/6), 27×33 cm 1547471
10123
292
Marosi György (1964- ): Octogon. C-print, papír, jelzett, számozott (4/6), 27×33 cm 1547035
10124
292
Frans Masereel (1889-1972): Fent és lent. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 16x11 cm 1547026
10125
292
Frans Masereel (1889-1972): Metropolis. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 16x11 cm 1546920
10126
292
Frans Masereel (1889-1972): Gesztenyeárus. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 16x11 cm 1547024
10127
292
Frans Masereel (1889-1972): Hordár. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 16x11 cm 1547213
10128
292
Márffy jelzéssel: Citromos csendélet. Olaj, vászon, keretben, 40×50 cm 1413847
10129
292
Márton Ferenc (1884-1940): A Szent István napi istentisztelet alatt a Mátyás temploman Sugár Viktor karnagy a Dohnányi misét dirigálja.. Ceruza, papír, Jelzett. 35x21 cm 1373480
10130
292
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Apponyi Albert holttestének megérkezése a Keleti Pályaudvarra. Ceruza, papír, Jelzett.34x21 cm 1436171
10131
292
Mcp jelzéssel: Imádkozó. Olaj, vászon, keretben, 43×33 cm 1429771
10132
292
Meiresonne jelzéssel: Fiú portré. Olaj, vászon, 100×77 cm
1544936
10133
292
30000
Miklóssy Gábor (1912-1998): Ülő akt. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×60 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF