Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 270
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1542397
10194
292
Sostarics Lajos (1896-1968): Pécs 1949. Ceruza, papír, jelzett, 18×12 cm
1547312
10195
292
Sostarics Lajos (1896-1968): Közgáz, akvarell, papír, jelzés nélkül, 18×23,5 cm 1545442
10196
292
Starmüller Géza (1931-): Várad környéki táj. Akvarell, papír, jelzett, 59×39 cm
1512280
10197
292
Stettner Béla (1928-1984): Disznóperzselés. Linó, papír, jelzett, 21×31 cm
1547908
10198
292
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Kőrösi Csoma Sándor. Fametszet, papír, jelzett, 36,5x26 cm 1547933
10199
292
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Dante. Fametszet, papír, jelzett, 52,5x40 cm
1444647
10200
292
Szabó Zoltán (1929-2014): Férfi portré. Szén, papír, jelzett, 100×70 cm 1416796
10201
292
Szander Frigyes (1927-2000): Hangszeres csendélet. Olaj, vászon, jelzés nélkül, 60×80 cm 1543124
10202
292
Szász jelzéssel: Női arc. Vegyes technika, karton, foltos, 21×17 cm
1543125
10203
292
Szász jelzéssel: Női fej hallal. Vegyes technika, karton, foltos, 21×17 cm 1527608
10204
292
Szeift Béla (1944-2012): Féregirtás. Vegyes technika, papír, jelzett, 29×42 cm
1458716
10205
292
Szeift Béla (1944-2012): Gyalogbéka. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×36 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF