Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 270
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1544070
10158
292
Poll jelzéssel: Asztali csendélet. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 62×46 cm 1544066
10159
292
Pólya jelzéssel: 2 db akvarell, papír, 21×11 cm (2×) 1383599
10160
292
Pribék Krisztina (?-): Házak a sziklán. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×47 cm 1366244
10161
292
1334924
10162
292
R.G. jelzéssel: Csőszház. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 10×8 cm 1537724
10163
292
1545114
10164
292
Révész jelzéssel: Kalap. Akvarell, papír, keretben, 22×30 cm
1543222
10165
292
Romek jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon, sérült keretben, 30×40 cm
1547773
10166
292
Rozanits Tibor (1931-): Lángolás. Fametszet, papír, jelzett, 14×19 cm
1530114
10167
292
Rozsda jelzéssel: Ülő idős nő, olaj, farost, díszes keretben, 38×28,5 cm 1543687
10168
292
Rónai jelzéssel: Baromfiudvar. Tus, papír, 30×21 cm 1543189
10169
292
Rónai jelzéssel: Talicskázó kertész. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 29×39 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF