Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 270

Poll jelzéssel: Asztali csendélet. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 62×46 cm
10158.

Rufpreis:
12 000 HUF

Pólya jelzéssel: 2 db akvarell, papír,  21×11 cm (2×)
10159.

Rufpreis:
3 000 HUF

10160.

Rufpreis:
1 600 HUF

10161.

Rufpreis:
4 000 HUF

10162.

Rufpreis:
800 HUF

10163.

Rufpreis:
1 200 HUF

Révész jelzéssel: Kalap. Akvarell, papír, keretben, 22×30 cm
10164.

Rufpreis:
3 000 HUF

Romek jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon, sérült keretben, 30×40 cm
10165.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rozanits Tibor (1931-): Lángolás. Fametszet, papír, jelzett, 14×19 cm
10166.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rozsda jelzéssel: Ülő idős nő, olaj, farost, díszes keretben, 38×28,5 cm
10167.

Rufpreis:
10 000 HUF

Rónai jelzéssel: Baromfiudvar. Tus, papír, 30×21 cm
10168.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rónai jelzéssel: Talicskázó kertész. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 29×39 cm
10169.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF