Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 270
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1545334
10134
292
Miller jelzéssel: Erdő részlet patakkal. Olaj, vászon, keretben, 40×50 cm
1545097
10135
292
MT jelzéssel: Tornázó figura. Akvarell, papír, 42×30 cm 1546892
10136
292
Müller jelzéssel: Városhatár. pasztell, papír, üvegezett keretben, 47×36 cm
1545060
10137
292
Nagy jelzéssel: A falu utolsó háza. Olaj, falemez, 35×48 cm 1543425
10138
292
Neogrády jelzéssel: Erdő részlet. Vegyes technika, karton, 40×50 cm 1545874
10139
292
900
Németh jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost, 16×32 cm 1547637
10140
292
Németh András (1941-): Torma. Színes linó (8/15.), papír, jelzett, üvegezett keretben, 41×29 cm 1452510
10141
292
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női fej. pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×14 cm
1398474
10142
292
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Fiatalok. Akvarell, papír, jelzett, 29×21 cm
1515141
10143
292
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Szabadban, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 35×38 cm
1515143
10144
292
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Sapkában, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30×41 cm
1518555
10145
292
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Fiatalság. Akvarell, karton, jelzett, fa keretben, 58×26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF